OBCHODNÉ PODMIENKY

Internetový obchod prevádzkuje firma :
Technika, spol s.r.o.
Drozdia 13, 903 01 Senec

IČO: 51942615 

DIČ: 2120843109

Zapísaná Okresným Súdom Bratislava1 oddiel Sro Vložka číslo: 131523/B

e-mail: obchod@kavickovo.eu

tel.: +421 910 757 027

Ceny tovaru:

Ceny za tovar sú účtované zmluvne. Ceny uvedené na našej internetovej stránke sú platné v čase objednania tovaru. Predávajúci si vyhradzuje právo tlačových chýb.
Kúpna cena bude považovaná za zaplatenú až pripísaním celej kúpnej ceny na bežný účet predávajúceho alebo uhradením dobierky. Predávajúci si vyhradzuje vlastnícke právo k tovaru až do úplného zaplatenia kúpnej ceny.

Cena uvedená pri každom výrobku je v Eurách vrátane DPH. K cene tovaru bude pripočítané poštovné v zmysle ďalších ustanovení našich obchodných podmienok.

Poštovné:
Pri objednávke Vám účtujeme poštovné náklady vo výške 3,50 € do 10 kg.
Pri objednávke nad 60€ Vám poštovné náklady nebudú účtované.
Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. Pri objednávke do zahraničia poštovné vypočítavame individuálne podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame.

Internetový obchod a dodacia lehota:

Všetok tovar na stránke máme skladom, expedujeme do 4 pracovných dní. V prípade inej krajiny si vyhradzujeme právo na dlhšiu dobu doručenia vzhľadom nato, že nie sme zodpovední za prepravu a ani dĺžku doby doručenia zásielky.

Informácie o objednanom tovare a reklamácie internetového obchodu píšte na obchod@kavickovo.eu

Doručenie:

Objednaný tovar doručujeme slovenskou poštou

Reklamácie:

Prípadné reklamácie vyriešime k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym poriadkom. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prezrieť tak, aby zistil prípadné vady a poškodenia. Prípadné vady je kupujúci povinný ihneď nahlásiť našej firme. Za vady spôsobené prepravcom neručíme.

Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné vady.

Záruka sa nevzťahuje na:

a) vady zapríčinené bežným používaním
b) nesprávnym použitím výrobku
c) nesprávnym skladovaním

Postup pri reklamácii:

1) informujte nás o reklamácii telefonicky, e-mailom, či písomne
2) tovar zašlite na našu adresu Drozdia 13, 903 01 Senec
3) do zásielky uveďte dôvod reklamácie a vašu adresu
4) doklad o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr do 30 dní od jej vzniku, teda prevzatím tovaru našou firmou.

Výmena, vrátenie tovaru:
Vieme, že v on-line obchodoch si nemôžete tovar vyskúšať a chytiť ho. Preto v prípade, že objednaný tovar nevyhovuje Vašim predstavám, nesedí Vám veľkosť atď. máte právo tovar vymeniť alebo vrátiť podľa nasledujúcich podmienok:
Zákazník musí odoslať tovar doporučene (nie dobierkou) na našu adresu najneskôr do 5 pracovných dní od prevzatia zásielky. Dopravu od zákazníka späť do obchodu si hradí sám zákazník.
Tovar nesmie byť nijak použitý či poškodený, znečistený, nesmie smrdieť cigaretovým dymom, alebo byť špinavý od dámskeho make-upu. Musí byť zaslaný späť v originálnom obale, so všetkými visačkami, nálepkami, alebo doplnkami čo k nemu patria, musí byť schopný ďalšieho predaja.
K tovaru musí byť priložená kópia faktúry, ktorú ste s ním obdržali s písomným odôvodnením, prečo tovar vraciate, s Vašim podpisom a dátumom odoslania späť. V písomnom odôvodnení uveďte tiež či si želáte tovar vymeniť, alebo vrátiť. V prípade vrátenia tovaru uveďte číslo bankového účtu, na ktorý Vám máme poslať peniaze.
Pri výmene tovaru za iný sa prípadný finančný rozdiel vráti zákazníkovi, alebo zákazník ho doplatí.
Vracia sa len hodnota tovaru, nie poštovné.
Len správne vrátený tovar Vám môže byť vymenený za iný alebo Vám budú vrátené peniaze.
Peniaze Vám budú vrátené do 15 dní od obdržania správne vráteného tovaru predajcom.
Ďakujeme za pochopenie.

V Senci 1.3.2020